ZALETY MONTAŻU DEDYKOWANEJ INSTALACJI DO SUV-ÓW SSANGYONG

Oszczędność

Zakładając, że użytkownik przejedzie średnio 24 000 km rocznie (ok. 2 000 km miesięcznie) koszt montażu instalacji LPG zwróci się po 15 miesiącach.

Zakładając, że użytkownik przejedzie średnio 36 000 km rocznie (ok. 3 000 km miesięcznie) koszt montażu instalacji LPG zwróci się po 10 miesiącach.

Do powyższej symulacji użyte zostały ceny benzyny i LPG z dn. 11.03.2022. Kalkulację można zaktualizować korzystając z symulatora znajdującego się na stronie internetowej firmy gazeo.pl / Bezpośredni wtrysk benzyny. https://gazeo.pl/lpg/symulator-lpgpb-wtrysk-bezposredni.html

Gwarancja producenta

Gwarancja producenta na pojazd zostaje zachowana pod warunkiem montażu dedykowanej instalacji LPG w warsztacie dealerskim autoryzowanym przez Ssangyong Auto Polska Sp. z o.o.. Okres gwarancji na instalację LPG wynosi 5 lat lub 100 000 przejechanych km w zależności od tego co nastąpi pierwsze – czyli jest taka sama jak na samochód.

GWARANTOWANY SERWIS

Użytkownik może serwisować instalację gazową w dowolnym warsztacie dealerskim autoryzowanym przez Ssangyong Auto Polska i nie musi korzystać z wyspecjalizowanego warsztatu serwisującego LPG. Nie będzie odsyłania Klienta pomiędzy serwisem LPG i Ssangyong.

MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ INSTALACJI

Dzięki stałemu dotryskowi benzyny (między innymi podczas rozruchu i rozgrzewania), instalacja znacznie wydłuża swoją żywotność podczas eksploatacji. Instalacja dedykowana zaprojektowana jest w taki sposób aby, maksymalnie skrócić czas jej montażu oraz zminimalizować ingerencję w oryginalną instalację elektryczną pojazdu. Kluczową zaletą jest opracowanie przez producenta instalacji dedykowanych ustawień wgrywanych do komputera LPG, zoptymalizowanych do konkretnego typu pojazdu. Wyprofilowane elementy takie jak przewody gumowe oraz blachy montażowe sprawiają, że estetyka komory silnikowej pozostaje taka sama.

DO 70% WIĘKSZY ZASIĘG PO TANKOWANIU

Po zamontowaniu dedykowanej instalacji LPG dystans do przejechania bez konieczności tankowania wydłuża się o prawie 70%.

KOMFORT JAZDY BEZ WYRZECZEŃ

Użytkownik nie odczuje istotnej zmiany w dynamice i komforcie jazdy. Ze względu na specyfikę instalacji zasilania gazem, jej montaż w pojeździe spowoduje zwiększenie masy pojazdu. Wynika to z faktu zamontowania elementów instalacji LPG (ok. 30 kg nie uwzględniając masy zatankowanego LPG).

designed & powered by: cloudsofthouse.com